سفارش تبلیغ
صبا ویژن

سقف برقی

صفحه خانگی پارسی یار درباره

روند تولید سقف متحرک آلومینیومی

سقف های متحرک آلومینیومی

تیغه های کرکره برقی طرح چوب سقف متحرک، سنگ و … ( دکورال – سقف متحرک لوکس ) در واقع همان تیغه های کرکره برقی آلومینیوم اکسترود و یا گالوانیزه فوم دار هستند.

روند تولید سقف متحرک آلومینیومی

پس از تولید ابتدا به این تیغه کرکره های سقف متحرک، یک یا دو لایه پوشش رنگ الکترواستاتیک بعنوان زمینه زده می شود و سپس برچسب هایی با طرح چوب بوسیله گرما و با تکنیک ترموفیت بر روی تیغه کرکره های رنگ شده می چسبانند.

لازم بذکر است قیمت سقف برقی طرح چوب گالوانیزه و سقف متحرک آلومینیومی چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد.

برخی از مشخصات سقف متحرک آلومینیومی

این سقف برقی ها از پایداری رنگ و عمر مفید بسیار خوبی برخوردارند و تابش مستقیم آفتاب ، سرما ، گرمای شدید و شرایط آب و هوایی مرطوب و شرجی تاثیری بر دوام سقف متحرک ندارد.

این تیغه های سقف برقی متحرک بخصوص برای سقف متحرک پارکینگ ساختمانهایی که درب وروردی آن و درب ضد سرقت واحدهای آن طرح چوب میباشد توصیه می شود. بطور کلی میتوان با استفاده از تیغه کرکره های سقف برقی ترکیب و دیزاین زیبایی برای ساختمان ایجاد کرد که هماهنگی مناسبی با محیط اطراف و یا طبیعت داشته باشد .

شایان ذکر است قیمت سقف برقی متحرک بسیار متنوع می باشد و جهت دریافت قیمت سقف برقی می توانید با ما تماس حاصل فرمائید.

 

نوع باز و بسته شدن این نمونه از سقف متحرک جذابیتی بصری ایجاد میکند که نظیر آن در هیچ نمونه از سقف متحرک پارچه ای نیست.

باز شدن تیغه های قبل از جمع شدن آنها، سایه روشنی زیبا برای بیننده به وجود می آورد.

 

 

تیغه های سقف آلومینیومی برقی طرح چوب و سقف متحرک، سنگ و … ( دکورال – سقف متحرک لوکس ) در واقع همان تیغه های کرکره برقی آلومینیوم اکسترود و یا گالوانیزه فوم دار هستند که پس از تولید ابتدا به این تیغه کرکره های سقف متحرک، یک یا دو لایه پوشش رنگ الکترواستاتیک بعنوان زمینه زده می شود و سپس برچسب هایی با طرح چوب بوسیله گرما و با تکنیک ترموفیت بر روی تیغه کرکره های رنگ شده می چسبانند . لازم بذکر است قیمت سقف برقی طرح چوب گالوانیزه و سقف متحرک آلومینیوم چندان تفاوتی با یکدیگر ندارد.

 

منبع : پادنا تنت